O Oddity

Na świecie żyją miliardy ludzi. Każdy jest inny. Zaczynając od linii papilarnych, poprzez naszą aparycję i kształt a kończąc na tym, co znajduje się w naszej głowie. Jesteśmy stworzeniami stadnymi, ale każdy z nas myśli inaczej – i to jest w ludziach piękne. Różne talenty, charaktery, cele oraz myśli budują naszą osobowość.Oderwijmy się od tej całej masy, która próbuje zrobić wszystko, żeby każdy człowiek wyglądał jednakowo oraz zachowywał się i myślał podobnie. Rozwijajmy nasze pasje i nie dajmy się wrzucić do jednego globalnego worka.Podkreślmy to, że nie jesteśmy tacy sami i nigdy nie będziemy, bo każdy z nas ma swoje własne Oddity.

#BEODDITY

Obserwuj nas na Instagramie: @oddity.pl by wiedzieć kiedy będzie kolejny drop…

Nasza ekipa

Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji, którzy żyją tym co robią i codziennie z uśmiechem na twarzy pracują żebyście byli zadowoleni z naszych produktów.

Jeremi Krzyżaniak

Co-Founder

Maciej Dombrowicz-Krzyżaniak

Co-Founder

Sneakers Joint x Oddity

sneakers joint logo

SneakersJoint tworzą osoby, które połączył świat sneakersów, designu i mody. Specjalizujemy się w sprzedaży rzadkich i wyselekcjonowanych produktów premium z gwarancją autentyczności, oferując swoje usługi na najwyższym poziomie.

W sneakers joint również są dostępne limitowane produkty naszej marki, które są wyprzedane u nas na stronie internetowej. 

Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą pod tym linkiem: sklep